Güzel Ailesi’nin ithalattan aldığı tecrübe ve bilgi birikimi doğrultusunda, 2015 yılında kurulan AdaWall, çağımızın ileri teknolojisinden faydalanan bir duvar kağıdı tesisidir. Türkiye’nin en büyük duvar kağıdı fabrikası olma özelliğini taşıyan AdaWall, 17.000 m2 açık, 15.000 m2 kapalı olmak üzere, toplamda 32.000 m2’lik bir alana sahiptir.

AdaWall, bugüne dek çalıştığı iş ortaklarının güvenini tam anlamıyla kazanmış olup günümüzün yoğun ve rekabetçi pazarında sürekli ve sağlam bir yer edinebilmek için daima farklı, profesyonel ve yenilikçi olmayı hedeflemiştir.

Üstün kalite, benzersiz tasarım ve güçlü stok üçlüsünü bünyesinde imza gibi taşıyan firmamız, ürün ve hizmet kalitesi ile yurtiçi pazarda kalıcı değer yaratan bir pozisyona erişirken, yüzün üstünde ülke ile kurduğu ihracat ağı sebebi ile yurtdışı pazarda da isminden sıkça söz ettirmektedir.

AdaWall, CE Sertifikasına sahip çevre dostu bir firma olup üretimde kullandığı su bazlı, çevre dostu hammadde ve malzemeler ile verimliliği ve sürekliliği esas almaktadır.

AdaWall olarak, en iyi reklamın üst kalite ürün ve hizmet sunmak olduğuna, tasarımın da bu konuda bizi güçlendiren en büyük unsurlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bizim için;

  • İyi tasarım YENİLİKÇİDİR.
  • İyi tasarım KULLANIŞLIDIR.
  • İyi tasarım ESTETİKTİR.
  • İyi tasarım ürünün SATILMASINA yardımcı olur...

Amacımız ise; iç piyasadaki talebi karşılayıp aynı zamanda tüm dünyada duvar kağıdı ihracatı yapmaktır.